E-Fatura ve E-Arşiv

Neden E-Fatura veya
E-Arşiv Sistemi?

Online Tahsilat Sistemi

E-fatura ve e-arşiv ile tüm faturalarınızı elektronik ortamda saniyeler içerisinde hazırlayın ve e-posta ile kolayca gönderin.

Kağıt, matbaa ve postalama gibi operasyonel maliyetlerinizi düşürün. Ayrıca daha az personel ile daha çok iş yaparak insan kaynakları maliyetinden de tasarruf edin.

100% Yerli Malı, Milli Yazılım

MALİYETLERİ AZALTIR

E-fatura ile birlikte kağıt, zarf, mürekkep, matbaa, postalama ve arşivleme gibi masraflara bütçe ayırmak zorunda kalmazsınız. E-fatura sayesinde operasyonel yükünüz de azaldığından tüm bu işlemleri daha az personel ile yaparsınız. Böylece, hem standart maliyetlerden hem de personel maliyetinden tasarruf edersiniz.

KOLAY VE HIZLIDIR

E-Fatura sistemi sayesinde tüm fatura işlemlerinizi dijital ortamda arşivlersiniz. Eski faturalarınıza istediğiniz zaman bir tıkla ulaşırsınız. Tüm fatura işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Otomatik arşivleme ve saniyelerde içinde fatura hazırlama özellikleriyle kayda değer zaman tasarrufu sağlarsınız.

Uzaktan Eğitim Programları
100% Yerli Malı, Milli Yazılım

GÜVENLİDİR

Otomatik dijital arşivleme ve online gönderim sayesinde faturalarınız kaybolmaz, yırtılmaz veya değiştirilemez. Tüm sistem şifreli ve size özel olduğu için faturanız bir başka firma veya kişi tarafından görüntülenemez. Böylece, faturalarınız size özel kalır ve hem fiziki hem de bilgi güvenliğinden %100 emin olursunuz.

7/24 Fatura

İstediğini zaman, istediğiniz yerden 7/24 fatura düzenleyin ve gönderin. Fatura işlemlerine mesai saatleri haricinde de devam edin.

Mobil Uyumlu

Kişisel bilgisayarlardan, tabletlerden ve akıllı telefonlardan internet bağlantısı her yerden faturalarınızı kolayca düzenleyin.

Entegre Sistem

Entegrasyon için ilave ücret ödemeyin. iKampüs öğrenci muhasebesiyle entegre e-fatura sayesinde işleriniz çok kolaylaşır

Fatura Şablonu

Elde, excel'de fatura düzenlemekle uğraşmayın. Fatura formatınıza uygun şablonu ayarlayın, kolayca hazırlayıp gönderin.

Dijital Arşivleme

Tüm kestiğiniz faturalar otomatik dijital arşive aktarılsın. Ücretsiz arşivleme sayesinde istediğiniz faturaya anında ulaşın.

Tekrarlı Fatura

Tekrarlama özelliğiyle günü gelen faturalarınız otomatik düzenlensin. Düzenli kesmeniz gereken faturaları takip etmekle uğraşmayın.

Listeleme ve Arama

Filtrelerle ödeme durumu ya da vadesine göre faturalarınızı listeleyin, arama çubuğundan istediğiniz faturayı kolayca bulun

Kolay Mutabakat

E-fatura sayesinde müşteri ve satıcılarla mutabakat yapmanızı kolaylaştırın. Mutabakat için saatlerinizi harcamayın.

Muhasebeci Dostu

E-faturada ile muhasebecinizin iş yükü azalsın. Faturalarınızı muhasebecinize kargolamadan aynı ekran üzerinden beraber çalışın

Kolay Raporlama

Faturalarınızı istediğiniz kritelerle göre kolayca raporlayın. Faturalarınızı analiz edin, muhasebe sisteminde tam denetim sağlayın.

Çevre Dostu

İşlemlerin tamamen elektronik ortamda yürütüldüğü bir sistem olan e-Fatura sayesinde ağaçlar kesilerek fatura kağıdı yapılmasın.

Değer Katar

E-fatura ile dijitalleşme uyum sağlayın. Dijitalleşme sürecine uyum sağlayarak firmanız değer katın, rakiplerinizin önüne geçin.