Akıllı Cüzdan

Online Harçlık

Veliler, öğrenci kartlarına banka veya kredi kartlarından harçlık yüklesin. Harçlık azaldığında veya bittiğinde otomatik yükleme yapılsın. Öğrenciler harçlık bittiğinde zor durumda kalmasın!

Akıllı Cüzdan

Satın Alma Limiti

Veliler, öğrencilerin günlük harcamalarına veya aldıklara ürünlere limitler belirlesin. Öğrenci harcamalarını ve aldıkları ürünleri kontrol altında tutsun. Veliler, öğrenciler üzerinde tam denetim sağlasın!

Harcama Kontrolü

Veliler, öğrencilerin harcamalarını kontrol altında tutsun. Akıllı kartların bakiyelerini anlık olarak görebilsin. Kontrolsüz okul harcamalarının önüne geçin!

Akıllı Cüzdan
Akıllı Cüzdan

Menü Belirleme

Veliler, öğrenciler için menü tanımlaması yapsın. Yemekhanede yiyeceği yemekleri veya kantinden alabileceği ürünleri belirlesin. Öğrenciye göre beslenme düzeni oluşturun!

Güvenli Harcama

Okul içi harcamaları akıllı kartlar ile yapılsın. Fiziksel paranın çalınma, kaybolma, unutulma riskini ortadan kaldırın. Öğrencilere ve velilere harcama güvenliği sağlayın!

Akıllı Cüzdan
Akıllı Cüzdan

Ciro Takibi

Okuldaki harcama noktalarının anlık ciro takibini yapın. Hangi noktanın kar veya zarar ettiğini anında tespit edin. Noktaların yıllık kiralama bedellerini doğru belirleyin, zarar etmeyin!

İndirim Tanımlama

Harcama noktası bazlı indirimler tanımlayın. İndirim sürelerini belirleyin. İndirimler ile ciroları ve alıcıları arttırın!

Akıllı Cüzdan
Akıllı Cüzdan

Mobil Ödeme

Okul içi ödemelerin cep telefonuyla da yapılmasını sağlayın. Cep telefonundan ikampüs sistemine girin ve ödemeyi onaylayın. Kart yanınızda yokken de ödemeleri gerçekleştirin.

Süreli Yetkilendirme

Veliler, öğrencilere saatlik, günlük ya da belirli bir süre için harcama yetkisi tanımlasın. Tanımlanan zamanlar haricinde harcama yapılmasın. Harcama kontrolü veliler de olsun!

Akıllı Cüzdan