Akıllı Gözetmen

Kopya Tespiti

Ödev veya projelerde ki kopya ve benzerlik oranını otomatik olarak tespit edin. Gerekli uyarıları yapın, kopyayı önleyin. Tüm eğitimcileriniz birer külyutmaz olsun!

Akıllı Gözetmen

Otomatik Karşılaştırma

Yüklenen tüm belgeleri birbiriyle otomatik olarak karşılaştırın. Zamanınızı daha verimli kullanın. Öğrencilerin “kopya çekme” ve “kopyala-yapıştır” alışkanlıklarını değiştirin!

Web Tarama

Güncel web indeksleri üzerinde gerçek zamanlı tarama gerçekleştirin. Milyonlarca web sitesi üzerinde istediğiniz taramaları kolayca gerçekleştirin. Gözünüzden hiç bir şey kaçmasın!

Akıllı Gözetmen
Akıllı Gözetmen

Akademik Tarama

Dünya üzerinde 3 bin’e yakın akademik ve bilimsel kaynakta otomatik tarama yapın. Benzerlikleri ve alıntıları kolayca tespit edin. Öğrencilerin “kopyala-yapıştır-hazırla”düzenine son verin!Veliler, öğrenciler için menü tanımlaması yapsın. Yemekhanede yiyeceği yemekleri veya kantinden alabileceği ürünleri belirlesin. Öğrenciye göre beslenme düzeni oluşturun!

Hızlı Tarama

Bir kaç dakika içinde yüklenen dokümanın benzerlik taramasını sonuçlandırın. Her bir sayfanın veri taramasını sadece 4 saniyede gerçekleştirin. Aradığınız bulmak için saatlerce zaman harcamayın!

Akıllı Gözetmen
Akıllı Gözetmen

Alıntı Tarama

MLA, APA, Chicago, Harvard vb içerisinden yapılan alıntıları otomatik olarak saptayın. Alıntılar hakkında detaylı rapor alın. Okulunuzda ki “Kopyala-yapıştır-teslim et” alışkanlığını bitirin!

Fonksiyonel Tarama

Fonksiyonel belge taramaları gerçekleştirin. Gerektiğinde kaynakçaları ve alıntıları benzerlik raporundan çıkartarak tarama yapın. İstenmeyen detayları okumak için zaman harcamayın!

Akıllı Gözetmen
Akıllı Gözetmen

Tez Tarama

YÖK tabanında yer alan tüm tezler ile benzerlik kontrolünü hızlıca yapın. Benzerlikleri, sistem sizin yerinize tespit etsin. Aklınızdaki şüphelere kolayca cevap bulun!

Sonuç Raporları

Sistem sayesinde kolay okunan sonuç raporları hazırlayın. Alıntıları, kopyalamaları hemen tespit edin. Neyin, nereden alıntı yapıldığını raporlarla gösterin!

Akıllı Gözetmen
Akıllı Gözetmen

Belge Güvenliği

Maksimum güvenlik için şifreleme kullanın. Belgelerinizin kötü amaçlı kişiler tarafından kullanılmasını önleyin. Belgelerinizin gizliliğini koruyun!