akıllı okul

Ön Kayıt Yönetimi

Detaylı ön görüşme formları oluşturun. Bilgilerin, eksiksiz ve hızlı girişini sağlayın. Bilgilerden faydalanarak ön kayıtların kesin kayıtlara dönüş oranını arttırın!

Akıllı Okul

Kesin Kayıt Yönetimi

Ön kayıt bilgilerini ve geçmiş öğrenci bilgilerini kullanarak öğrenci kayıtlarını tamamlayın. Öğrenciyle ilgili her türlü belge, fotoğraf veya verileri hızlıca ekleyin. Kayıt dönemlerini sorunsuz ve verimli geçirin!

Öğrenci Bilgi Sistemi

Detaylı öğrenci bilgilerini (kimlik bilgileri, indirim, burs veya özel açıklamalar) kolayca görüntüleyin. Gerektiğinde, istenilen bilgilere hızlıca ulaşın. Geniş ve detaylı bir bilgi sistemine sahip olun!

Akıllı Okul
Akıllı Okul

E-Okul Veri Aktarımı

E-okul verilerini tek tıkla, ikampüs sistemine hızlıca aktarın. Türkiye’de ilk ve tek olan yazılımımız sayesinde veri aktarımını çok kolay yapın. Aktarım özelliği sayesinde bilgileri bir kere girin!

Online Ödev

Online ödev alın, gönderin, kontrol edin veya izleyin. Öğretmenler ödevlere metin, ses veya video formatında dosya eklesin, yorum yapsın. Ödevlerin yapılmasını, teslimini ve kontrolünü kolaylaştırın!

Akıllı Okul
Akıllı Okul

Rehberlik Servisi

Öğrenci görüşmelerini detaylarıyla kayıt edin. Olumlu ve olumsuz (disiplin, ceza veya ödül) tüm olayların yönetimini sağlayın. Olayları vakit kaybetmeden değerlendirin!

Sağlık Servisi

Öğrencilerin okul içi sağlık bilgilerini kaydedin. Sağlık taramalarını takip edin ve gerekli bilgilendirmeleri yapın. Öğrencilerin sağlığını takip edin!

Akıllı Okul
Akıllı Okul

Sözleşme Hazırlama

Sistemde kayıtlı olan bilgileri kullanarak kayıt sözleşmeleri hazırlayın. Hazırladığınız sözleşmelerin anında çıktısını alın. Kayıt işlemlerini hızlandırın!

Kulüp Yönetimi

Öğrenciler kulüplerini online tercih etsin. Öğrencileri tercih sırasına göre kulüplere otomatik atayın. Kulüp yönetimini hızlandırın ve kolaylaştırın!

Akıllı Okul
Akıllı Okul

CRM İlişki Yönetimi

Tek tıkla web mesaj, e-posta veya SMS gönderin. Sürekli iletişim ile potansiyel öğrencilerin kesin kayıtlarını alın. Potansiyel ve mevcut öğrencilerle ilişkilerinizi güçlendirin!

Duyuru Gönderimi

Zengin metin biçimlendirmeyle kolayca duyurular oluşturun. SMS, e-posta veya web mesaj ile duyuruları hızlıca gönderin. Öğrencileri, velileri ve personeli her konuda bilgilendirin!

Akıllı Okul
Akıllı Okul

Anket Düzenleme

Veliler, öğrenciler veya personel için her konuda kolayca anketler oluşturun. Başlıklar ve açıklamalar ekleyin, çoklu veya tekli cevaplar kullanın. Tüm paydaşların güncel düşüncelerini yakından takip edin!

Sınav Sonuçları

Sınav sonuçlarına tek tıkla kolayca ulaşın. Öğrenciler ve veliler sonuçları anında görüntülesin. Sonuç analizleriyle öğrenci performansını kolayca değerlendirsin!

Akıllı Okul
Akıllı Okul

Sınav Takvimi

Sınav takvimi oluşturun, düzenleyin veya görüntüleyin. Öğretmenler, öğrenciler ve veliler sınav günlerini yakından takip etsin. Sınav günlerini unutma veya karıştırma problemlerini çözün!

Öğrenci Performansı

Sistem üzerinden öğrenci performansını takip edin. İlerleme raporlarını inceleyin, analizleri görüntüleyin. Öğrenci başarısını artıracak gerekli önlemleri doğru veriler ile alın!

Akıllı Okul
Akıllı Okul

Ortak Alan Yönetimi

Salonlar ve laboratuvarlar gibi ortak alanların kullanımını düzenleyin. Rezervasyon durumlarını hızlıca görüntüleyin. Karışıklıklara son verin!

Faaliyet Takibi

Öğrencilerin faaliyetlerini ve kazanımlarını kayıt altına alın. Gerektiğinde görüntüleyip kolayca düzenleme yapın. Veliler, öğrencilerin okulda yaptıkları faaliyetlerden haberi olsun!

Akıllı Okul
Akıllı Okul

Etkinlik Yönetimi

Her türlü etkinliği hızlıca oluşturun. Etkinliğe başlık atayın, açıklama ekleyin. Etkinliklerin duyurularını yapın ve katılım onayı alın!

Ajanda Yönetimi

Takvimde önemli günleri, tatilleri ve diğer detayları işaretleyin. Ajandanızı oluşturun ve tüm ögelerin aylık görünümünü kolayca düzenleyin. Sizin için önemli günleri unutmayın!

Akıllı Okul
Akıllı Okul

Online Okul Mağazası

Online okul mağazanızı oluşturun. Okul tişörtleri, spor giyim veya benzeri bir çok ürünün satışını yapın. Siparişleri yönetin, indirimler ve kampanyalar yaparak satışlarınızı artırın!

Kütüphane Yönetimi

Kitap ekleyin, görüntüleyin veya düzenleyin. Kitap alma-verme işlemlerini takip edin. Eksiksiz bir kütüphane yönetimine geçin!

Akıllı Okul
Akıllı Okul

Ders Programı Görüntüleme

Tek tıkla günlük, haftalık veya aylık ders programını hızlıca görüntüleyin. Öğretmenler, öğrenciler ve veliler her an ders programına ulaşsın. Dersler, ödevler, araç ve gereçler unutulmasın!

Form Oluşturma

Okul standartlarına göre formlar oluşturun, ihtiyacınıza göre düzenleyin. Oluşturulan formları dijital arşivinizde saklayın. Personelinize bilgi girişlerinde kolaylık ve hız sağlayın!

Akıllı Okul
Akıllı Okul

Öğrenci İzin Yönetimi

Öğrenci izin taleplerini online sistem üzerinden takip edin. Belge yükleyin, gönderin veya görüntüleme yapın. Gerektiğinde izin için veliden onay alın!