Akıllı Servis

7/24 Canlı Takip

Servisleri 2 ile 5 saniye aralıklarla canlı takip edin. Aracın ve öğrencilerin nerede olduğunu anında görüntüleyin. Artık öğrencileri merak etmeyin!

Akıllı Servis

Bölge Zaman Kontrolü

Servislerin bölge ve zaman kontrolünü sağlayın. Araçların lokasyonlarını inceleyin, kalkış ve varış saatlerini kayıt altına alın. İstenmeyen gecikmeleri ortadan kaldırın!

Servis Bilgi Mesajı

Servis öğrencinin evine gelmeden belli bir süre önce, servis okula vardığında veya gecikmeler olduğunda velilere otomatik sms gönderin. Veliler, öğrencileri merak etmesin!

Akıllı Servis
Akıllı Servis

Hız ve Rota Analizi

Servislerin rotalarını ve hızlarını takip edin, analizlerini yapın. Planlama dışına çıkanlara gerekli uyarıları yapın. Ulaşım güvenliğinden ödün vermeyin!

Aktivite Raporları

Günlük ve aylık aktiviteleri, ceza ve ihlal raporlarını kolayca görüntüleyin. Gerekli uyarıları yapın, önlemlerinizi hemen alın. Öğrencilerin ulaşım güvenliğinden emin olun!

Akıllı Servis
Akıllı Servis

İhlal Takibi

Servisler için belirlediğiniz kuralların ihlal edilip edilmediğini takip edin. Hız limitlerini, park sürelerini ve mesafeleri kontrol altında tutun. Öğrencileri, en iyi sürücülere emanet edin!

Hızlı Data Hattı

Sistem ile hızlı ve ücretsiz data hatlarına sahip olun. Saniyeler içerisinde anlık takip sağlayın. Anlık takip için uzun süreler beklemeyin!

Akıllı Servis
Akıllı Servis

Filo Yönetimi

Araçların ayrıntılı bilgilerini girin, gruplayın ve yakıt analizlerini yapın. Araçlar için güzergah ekleyin, düzenleyin veya silin. Araç filonuzun maliyetlerini takip edin!

Lisanslı Haritalar

Kullanıcıların tamamına ücretsiz ve lisanslı haritalar sağlayın. Takipleri doğru ve eksiksiz haritalar üzerinden yapın. Kullanıcılarınıza doğru takip bilgileri sağlayın!

Akıllı Servis
Akıllı Servis

Veri Saklama

Tüm takip verilerine 24 ay boyunca ulaşın. Size özel veri tabanı oluşsun. Verileriniz kaybolmasın veya çalınmasın!