Akıllı Uzem

Online Etüt Dersleri

Sanal ortamda online etüt dersi yapın. Zaman ve mekandan bağımsız öğrencileriniz derslere katılsın. Öğrenciler dersleri 7/24 tekrar etsin.

Akıllı Uzem

Online Toplantı

Kampüsler ve okullar arası mekandan bağımsız personeliniz için toplanın. Sorunları yakından inceleyin. Kontrolü ele alın!

Online Veli Görüşmesi

Velilerinizle online olarak toplantı yapın rehberlik görüşmesi gerçekleştirin. Bilgi akışında ve iletişimde sorun yaşamayın. Veli memnuniyetini artırın!

Akıllı Uzem
Akıllı Uzem

Özel Katılımcı Listesi

Konferanslar için özel katılımcı listesi ve URL oluşturun. Sadece belirlediğiniz katılımcıların konferansları takip etmesini sağlayın. Bilgileri doğru kişilerle paylaşın!

Dijital Tahta

Online ders anlatımlarınızda beyaz tahta ve çizim tahtası kullanın. Anlatımlarınız daha etkili ve kalıcı olsun. Online eğitimlerde gerçek sınıf ortamı oluşturun!

Akıllı Uzem
Akıllı Uzem

Aktif Katılım

Genel veya özel sohbet kanallarını açın. Sanal el kaldırma ve emoji kullanımını sağlayın. Öğrenciler, online derslere aktif katılım gerçekleştirsin!

Odaklanma

Zoom özelliği ile slaytın bir bölgesine anında odaklama yapın. Detayları yakından inceleyin. Hiç bir detayı gözden kaçırmayın!

Akıllı Uzem
Akıllı Uzem

Çoklu Sanal Sınıf

Aynı anda iki sanal sınıf kullanabilme olanağı sağlayın. Öğrenciler istedikleri yerden online dersler alsın. Devamsızlık halinde bile derslerine devam etsinler.

Oturumu Kaydetme

Online yayınları kolayca kaydedin. İstediğiniz bölümleri veya yayınları tekrar seyredin. Öğrenciler sürekli tekrar ile öğrendiklerini unutmasınlar!

Akıllı Uzem
Akıllı Uzem

HD Yayın

Online sunumlarınızda HD görüntü ve ses ile yüksek kalitede yayın yapın. Bilgi akışında ve iletişimde sorun yaşamayın. Katılımcılara mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaşatın!

Masaüstü Paylaşımı

Sunumlarınızda bilgisayarlarınızın masaüstünü paylaşıma açın. Katılımcılar kolayca dosyalara, bilgilere veya diğer sunumlara ulaşsın. Verimli ve etkili online eğitimler gerçekleştirin!

Akıllı Uzem
Akıllı Uzem

Sunum Yükleme

Sunumları ekrana yükleyin ve diğer kullanıcılar ile anında paylaşın. Slaytlar arası kolay geçiş yapın. Anlatımlarınızın herkes için kolaylaştırın!

Kolay Değişiklik

Sunumlarınızda hızlıca değişiklik veya düzenleme yapın. Gerektiğinde geri alma özelliğini kullanın. Sunumlarınızda hata yapmaktan korkmayın!

Akıllı Uzem
Akıllı Uzem

Şekil Çizimi

Beyaz tahtada geometrik şekilleri kolayca çizin. Pointer ile anlatılan yeri işaretleyin. Sunumlarınızı görselleştirerek etkisini arttırın!

Yazı Ayarları

İsteğinize göre yazım rengini, kalınlığını veya diğer özellikleri ayarlayın. Kalem özelliği ile sunum üzerinde gerçek zamanlı yazım-çizim yapın. Sunumlarınızı güçlendirin!

Akıllı Uzem
Akıllı Uzem

Text Editörü

Sunum üzerine kolay not yazmak için text editörünü kullanın. Metinlere istediğiniz efektleri uygulayın. Sunumlarınızı daha çekici hale getirin!