Okul güvenliği

Okul Güvenliği

Okul güvenliği üst düzeyde olsun. Akıllı geçiş sistemiyle; caydırıcılık sağlayın, güvenlik zaafiyetlerini ve izinsiz geçişleri önleyin.

Girişlerinizde kontrollü geçiş uygulayarak; güvenlik seviyenizi artırın, iş gücünden tasarruf sağlayın ve hatasız giriş kayıtları oluşturun.

iKampüs Okul Güvenliği

Genel Güvenlik

Personelin, öğrencilerin ve diğer misafirlerin giriş-çıkışlarını kontrol altına alarak okulunuzda ki güvenlik seviyesini artırın.

Kişilerin akıllı kartlarını kullanarak hangi kapılardan, hangi günlerde ve hangi saatlerde geçiş yapabileceklerini önceden tanımlayarak okulunuza ve okul içindeki bazı bölümlere istenmeyen kişilerin girişini kısıtlayın. İsterseniz kişiler için süre kısıtlaması ve kapı bazında geçiş izinleri tanımlayın. iKampüs ile tüm personeliniz ve öğrencileriniz için daha güvenli bir okul ortamını kolayca sağlayın.

Personel Takip

Akıllı geçiş sistemi sayesinde çalışanlarınızın giriş ve çıkış saatlerini, çalışma sürelerini, yemek molalarını, fazla mesailerini, tatillerini, ücretli ve ücretsiz izinlerini yakından takip edin.

İstenmeyen bir güvenlik sorununda bu kayıtları kullanarak ilgili personelin olay anında nerede olduğunu kolayca tespit edin. Ayrıca, kayıt altına aldığınız bu verilerle insan kaynaklarının ve muhasebe çalışanlarının işlerini hızlandırıp kolayca bordro veya izin takvimi hazırlamalarına yardımcı olun.

iKampüs Okul Güvenliği
iKampüs Okul Güvenliği

Hatasız Kayıtlar

Akıllı sistem sayesinde minimum personel ile maksimum geçiş kontrolünü en düşük hata ile sağlayın.

Web tabanlı, istediğiniz zaman istediğiniz yerden verilere erişebileceğiniz sistem sayesinde gerekli bilgilere anında ve eksiksiz ulaşın. Sistem ile saatlik, günlük, haftalık ve aylık geçiş raporlarını ve istatistiklerini otomatik oluşturun. Raporlar sayesinde okulunuzda bulunan güvenlik açıklarını anında tespit ederek hızlıca gerekli önlemleri alın.

Güvenlik Yönetimi

Tüm kullanıcıların giriş ve çıkış günlerini, saatlerini kayıt altına alın. İstenmeyen durumlarda, kayıtlar sayesinde aradığınıza ulaşın.

Geçiş Kontrolü

Kullanıcıların hangi kapılardan, hangi bölümlere, hangi günlerde ve hangi saatlerde geçiş yapabileceklerini önceden tanımlayın.

Personel Takip

Personelin giriş ve çıkış saatlerini, çalışma sürelerini, yemek molalarını, ücretli ve ücretsiz izinlerini yakından takip edin.

Yetkilendirme

Turnike veya kart yetkilendirmesi yapın. Belirlediğiniz kişi belirlediğiniz saatlerde sadece belirlediğiniz kapılardan geçiş yapsın.

Geçiş Raporları

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman saatlik, günlük, haftalık veya aylık geçiş raporlarına ve kullanıcı verilerine anında ulaşın

Mobil Geçiş

Turnike veya kapı geçişlerinin cep telefonu ile de yapılmasını sağlayın. Kartın unutulması durumunda da sistem çalışmaya devam etsin.