Online Tahsilat

Neden Online Tahsilat?

Hızlı Ödeme

Online tahsilat teknolojisi fintech ile tüm tahsilatları 7/24 yapabilen Türkiye’ nin ilk ve tek okul yönetim sistemi olan iKampüs ile tanışın.

Okulunuzun tüm ödemelerini, kredi kartına 12 ay vade imkanı ile 7/24 tek tıkla tahsil edin.

100% Yerli Malı, Milli Yazılım

HATALI İŞLEMLERİ ÖNLER

Burslar, indirimler veya ilave hizmet alımlarından dolayı her öğrenci için yapılacak ödeme tutarı farklıdır. Dolayısıyla ödeme bildirimlerinde genellikle tutar belirtilemez. Tutar belirtilememesi ödeme yapacakların genellikle hatalı işlem yapmasına neden olur. Hatalı işlemlerin düzeltilmesi ise her iki taraf için de zaman kaybına yol açar. Online tahsilat sistemi, hatalı işlemleri önler.

İŞ YÜKÜNÜ AZALTIR

Ödeme tutarını öğrenmek ve ödeme yapmak için ilgili kişiyle iletişime geçilmelidir. Bu iletişim süreci muhasebe departmanınız ve ödeme yapacaklar için ilave iş yükü oluşturur. İlave iş yükünden dolayı muhasebe bölümünde fazladan personel çalıştırmak zorunda kalındığından işletme maliyetleriniz artar. Online tahsilat sistemi ise iş yükünü ve maliyetleri azaltır.

Uzaktan Eğitim Programları
100% Yerli Malı, Milli Yazılım

OTOMATİK KONTROL SAĞLAR

Muhasebe çalışanlarınız, hangi öğrenci için ödeme yapıldığını veya yapılmadığını, toplam ödeme tutarının ne kadar olduğunu gösteren raporları doğru zamanda doğru verilerle alamayabilir. Çalışanlarınız yanlışlıkların önüne geçmek için sık sık banka hesaplarını kontrol etmek ve raporlarda manuel düzeltmeler yapmak zorunda kalırlar. Online tahsilat sistemi ise otomatik kontrol sağlar.

Hızlı Ödeme
Öğrencilere ve velilere, istedikleri zaman tüm ücretlerini online ödeyebilme olanağı sağlayın..

100% Yerli Malı, Milli Yazılım

DOĞRU RAPORLAR ÜRETİR

Kimlerin ödeme yaptığı tam olarak bilinemediğinden, ödeme hatırlatma mesajı tüm kullanıcılara gönderilir veya yanlış zamanda eksik bilgiler içeren raporlar nedeniyle ödeme yapan kullanıcılara da hatırlatma mesajı gönderilebilir. Böyle bir uygulama ise ödeme yapan kullanıcılarda memnuniyetsizliğe yol açar. Online tahsilat sistemi ise %100 doğru ve eksiksiz raporlar üretir.

MALİYETLERİ AZALTIR

Tüm bu problemler eğitim kurumunuzda ki öğrenci sayınız artıkça daha da artar. Oluşan problemleri çözmek için daha fazla kişi istihdam etmek ve ek yatırımlar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sorunlarınızı çözüme kavuştursanız bile oluşan müşteri memnuniyetsizliklerinden dolayı gelir ve itibar kaybına uğramanız söz konusu olabilir. Online tahsilat sistemi ise maliyetlerinizi azaltır.

Uzaktan Eğitim Programları
100% Yerli Malı, Milli Yazılım

7/24 HİZMET VERİR

Son olarak, günümüz dünyasından herkesin vakti çok değerlidir ve büyük bir çoğunluk çok yoğun mesai şartlarında çalışmaktadır. Dolayısıyla, küçük veya büyük bir ödeme için velilerin okula gelip ödeme yapması gerçekten çok zor olabilir. Çünkü, işlerine ara verip okulunuza gelmesi velilere zaman, emek ve hatta maddi kayıplara neden olabilir. Online tahsilat sistemi ise 7/24 her yerden hizmet verir.

Hemen Kullan

Banka banka dolaşmadan, aylarca onay için beklemeden, prosedürlere ve ağır şartlara katlanmadan 3 İş günü içerisinde kullanmaya başlayın.

Kolay ve Hızlı

Kolay ve pratik kullanımla daha hızlı tahsilat sağlayın. Ödeme için bildirimlerde yer alan "Öde" butonuna tıklanması yeterli olsun.

Ödeme Kolaylığı

Web'den, cep'den, SMS ile, e-postayla, düzenli ödeme özelliğiyle tek bir emirle veya kart saklama özelliğiyle tek bir tıkla ödeme alın.

Taksitlendirme

Tek sözleşmeyle tüm kredi kartlarına 12 ay taksit yapın. Vade farkı komisyonlarını isterseniz siz, isterseniz müşterileriniz karşılasın.

Büyük Tasarruf

7/24 çalışan sisteme kavuşun üstelik kimseyi istihdam etmeden. Ayrıca, pos bakım masrafı, inaktiflik veya hesap işletim ücretleri ödemeyin.

Artan Satışlar

Satışlarınızı artırın. Tahsilatlarınız için kolayca kampanyalar oluşturun, yeni satış fırsatları yakalayın. Okul cironuzu arttırın.

Ödeme Bildirimi

Ödeme tutarları belirlenen kullanıcıların e-postalarına veya cep telefonlarına tek bir tık ile ödeme bildirimini gönderin.

Ödeme Hatırlatmaları

Ödeme hatırlatmalarını sadece ödeme yapmayan kullanıcılara gönderin. Ödeme yapan müşterilere yanlış gönderimler yapmayın.

Ödeme Çeşitliliği

Kullanıcılara, işlemlerinde kredi kartı, bankamatik kartı, ön ödemeli kartlar veya e-cüzdanlar ile ödeme yapma seçeneklerini sunun.

Ödeme Güvenliği

Küresel güvenlik kriterleriyle ödeme işlemlerinde müşterilerin kişisel verilerini koruyun. 3D tek kullanımlık şifreyle tahsilatlar yapın.

KMH Takibi

KMH ödeme işlemlerinin takibi için internet üzerinden tüm büyük bankalarla api entegrasyonu sağlayın. Otomatik KMH takibi yapın.

Doğru Raporlar

Tek platformdan tüm raporlarınızı alın. Ödemeler sisteme otomatik olarak kaydedildiğinden doğru zamanda doğru raporlar hazırlayın.